Proszę Wejść w lub zarejestrować lub post jako gość

Treść Wiki dla zwoliński

Przykłady w zdaniu

Bohater z ławki rezerwowych. Lechia odwróciła losy meczu z Jagiellonią
Słuchać Bohater z ławki rezerwowych. Lechia odwróciła losy meczu z Jagiellonią wymowy
Słuchać Lechia Gdańsk. Ze Gomes i Kenny Saief zostają do końca sezonu wymowy
Słuchać Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO wymowy
Słuchać PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2. Po przerwie Żółto-Czerwonym zabrakło sił wymowy
Wielkie emocje w walce o europejskie puchary! Trzy gole w Białymstoku
Słuchać Wielkie emocje w walce o europejskie puchary! Trzy gole w Białymstoku wymowy
Metamorfoza Lechii po przerwie. Niesamowite wejście rezerwowego
Słuchać Metamorfoza Lechii po przerwie. Niesamowite wejście rezerwowego wymowy
Słuchać PKO Ekstraklasa. Jagiellonia - Lechia. Piotr Stokowiec może osiwieć przez swoich piłkarzy wymowy
Słuchać Ekstraklasa: rezerwowy odmienił mecz w Białymstoku. Łukasz Zwoliński bohaterem Lechii wymowy
Lechia Gdańsk wygrywa z Jagiellonią. Plan Stokowca wypalił idealnie
Słuchać Lechia Gdańsk wygrywa z Jagiellonią. Plan Stokowca wypalił idealnie wymowy
Dwa gole Zwolińskiego w Białymstoku. Lechia wygrała dzięki rezerwowemu
Słuchać Dwa gole Zwolińskiego w Białymstoku. Lechia wygrała dzięki rezerwowemu wymowy
Słuchać PKO Ekstraklasa. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Łukasz Zwoliński: Z Chorwacji przywiozłem luz wymowy
Ekstraklasa: Zwoliński bohaterem Lechii. Utrzymał gdańszczan w grze o Europę
Słuchać Ekstraklasa: Zwoliński bohaterem Lechii. Utrzymał gdańszczan w grze o Europę wymowy
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2. Łukasz Zwoliński odmienił mecz
Słuchać Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:2. Łukasz Zwoliński odmienił mecz wymowy
Lechia Gdańsk. Łukasz Zwoliński: Poboli i przestanie
Słuchać Lechia Gdańsk. Łukasz Zwoliński: Poboli i przestanie wymowy
Gol co 73 minuty. Zwoliński wrócił do Ekstraklasy z przytupem
Słuchać Gol co 73 minuty. Zwoliński wrócił do Ekstraklasy z przytupem wymowy
Zwoliński trafił dwa razy, Lechia z Białegostoku wywiozła trzy punkty
Słuchać Zwoliński trafił dwa razy, Lechia z Białegostoku wywiozła trzy punkty wymowy
Słuchać Lechia Gdańsk wygrywa z Jagiellonią Białystok i jest blisko podium! 28.06.2020 r. Kapitany mecz Łukasza Zwolińskiego [zdjęcia] wymowy
Pokazać więcej mniej Zdanie

zwoliński powinna być w zdaniu

Popularne wiadomości na zwoliński

Lechia jest niesamowicie skuteczna w grupie mistrzowskiej! Biało-zieloni wygrali w Białymstoku z Jagiellonią i to trzecie zwycięstwo z rzędu. Ligowe podium jest już na wyciągnięcie ręki. Pio..more
unavailable news dziennikbaltycki.pl
Niemal przez całą pierwszą połowę przewagę miała Jagiellonia. Goście nastawili się na uważną defensywę, momentami broniąc się we własnym polu karnym i liczyli na kontry. Tych w pierwszej poł..more
unavailable news Dziennik
Dwa lata temu Zwoliński zamienił Pogoń Szczecin na beniaminka ligi chorwackiej HNK Gorica. Nad Adriatyk wyjeżdżał po dwóch bardzo słabych sezonach. Sezonach, w których zdobył w sumie tylko d..more
unavailable news TVN24
Napastnik Lechii, Łukasz Zwoliński regularnie wchodzi z ławki i strzela gole. Tak było i z Jagiellonią w Białymstoku, gdzie Lechia wygrała 2-1 po dublecie „Zwolaka”. Wideo Odtwarzacz wideo w..more
unavailable news INTERIA
Lechia Gdańsk wygrała trzeci mecz z rzędu w grupie mistrzowskiej i to jest najważniejsze. Statystyki są niejednoznaczne, bo na przykład przyznają Jagiellonii przewagę w posiadaniu piłki (60:..more
unavailable news Trojmiasto
Lechia Gdańsk pokonała na wyjeździe Jagiellonię Białystok w meczu 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy i tym samym pozostała w grze o europejskie puchary. Do trzeciego Lecha Poznań gdańszczanie tr..more
unavailable news Radio ZET
Gdy w 2018 roku wyjechał do Chorwacji, miał za sobą serię 21 występów bez gola. Tymczasem przez półtora roku w HNK Gorica zdobył aż 23 bramki, a do Polski wrócił z przytupem. W 8 występach d..more
unavailable news wp
Jagiellonia prowadziła do przerwy, ale w drugiej połowie zagrała zdecydowanie słabiej. Wykorzystała to Lechia, która wywiozła z Białegostoku trzy punkty. Obie bramki dla gości zdobył rezerwo..more
unavailable news Fakt.pl
Lechia Gdańsk dzięki świetnej drugiej połowie pokonała na wyjeździe Jagiellonię Białystok 2:1. Bohaterami meczu byli zmiennicy, zwłaszcza niesamowity po restarcie ligi Łukasz Zwoliński, któr..more
unavailable news trojmiasto.wyborcza
Lechia wygrała 2:1 z Jagiellonią w niedzielnym meczu 33. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Gdańszczanie do przerwy przegrywali, ale potrafili odwrócić losy spotkania. Bohaterem meczu okaz..more
unavailable news niezalezna.pl
Jagiellonia rozpoczęła mecz z ogromnym animuszem. Już w pierwszej akcji do strzału w polu karnym doszedł Jakov Puljić, jednak ofiarnie interweniował jeden z obrońców Lechii. Chwilę później p..more
unavailable news PolskieRadio
Lechia Gdańsk wygrała w Białymstoku z Jagiellonią po tym, jak do przerwy przegrywała 0:1. - Lubię wracać do Białegostoku, bo zawsze są dobre mecze - ostatnio przegraliśmy, ale zazwyczaj moje..more
Dopiero na kwadrans przed zakończeniem pierwszej połowy kibice na stadionie w Białymstoku zobaczyli pierwszy celny strzał w tym meczu. Maciej Makuszewski próbował z ostrego kąta, ale Dusan K..more
Lechia Gdańsk pokonała na wyjeździe 2:1 Jagiellonię Białystok. Zdecydowanym bohaterem spotkania był Łukasz Zwoliński, który wszedł na boisko na początku drugiej połowy i zdobył dwie bramki...more
unavailable news sport.pl
To był dobry mecz, jednak zakończony porażką Jagiellonii. Żółto-Czerwoni przegrali w niedzielę z Lechią Gdańsk 1:2, prowadząc do przerwy 1:0. Przed przystąpieniem do meczu różnica w tabeli m..more
unavailable news Poranny
Pomysł Jagiellonii na końcówkę: piłka do boku i próba wrzutek w pole karne. Sędzia doliczył aż sześć minut. Czy Jagiellonię stać na drugą bramkę? Nie wszyscy piłkarze Lechii są w pełni sił (..more
Jednymi z najlepszych zawodników Lechii Gdańsk w wygranym 2:1 meczu z Jagiellonią Białystok byli Ze Gomes oraz Kenny Saief. Obaj zawodnicy byli wypożyczeni ze swoich klubów do końca czerwca,..more
Piłka nożnaFoto: Wikimedia Commons/Tsutomu Takasu/Cc-BY-2.0 Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali przed własną publicznością z Lechem Poznań 2:2 w spotkaniu 33. kolejki ekstraklasy. Gole dla g..more
Chcę kontynuować swoją prezydencką misję, która ma swoje etapy - to m.in. załatwianie ważnych polskich interesów na arenie międzynarodowej oraz wsparcie polskich rodzin - mówił w poniedziałe..more