Górnik Polkowice - Motor Lublin 1:1. Zobacz skrót meczu
Słuchać Górnik Polkowice - Motor Lublin 1:1. Zobacz skrót meczu wymowy
Słuchać PKO Ekstraklasa. Marek Saganowski odszedł z Legii Warszawa. Przejmie Motor Lublin? wymowy
Motor Lublin wygrał z Hutnikiem Kraków 3:0. Wypowiedzi pomeczowe (wideo)
Słuchać Motor Lublin wygrał z Hutnikiem Kraków 3:0. Wypowiedzi pomeczowe (wideo) wymowy
Słuchać GKS Katowice wygrał szósty mecz z rzędu. Motor Lublin trafiony w trzeciej minucie doliczonego czasu gry wymowy
Motor Lublin staje przed trudnym wyzwaniem. Gra w Katowicach z GKS-em
Słuchać Motor Lublin staje przed trudnym wyzwaniem. Gra w Katowicach z GKS-em wymowy
{{phrase.phrase }}
Słuchać :word wymowy {{phrase.phrase}}
{{phrase.vote_count}} Oceny ocena ocena Oceny
Pokazać więcej mniej Zdanie

Motor Lublin powinna być w zdaniu

Popularne wiadomości na Motor Lublin

Marek Saganowski za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Legią Warszawa. "Sagan" w stołecznym klubie pracował nieprzerwanie od ośmiu lat. Najpierw w roli piłkarza, a następnie jako szkol..Wyświetl artykuł
Polskapresse Sp. z o.o. Polskapresse Sp. z o.o.
We wczorajszym meczu na Arenie Lublin Motor Lublin odniósł zwycięstwo nad Hutnikiem Kraków. Wszystkie bramki w meczu padły w drugiej połowie. Dwa razy do krakowskiej bramki trafił Daniel Świ..Wyświetl artykuł
lublin112 lublin112
GKS Katowice mknie w kierunku I ligi. W niedzielę ekipa z Bukowej zdobyła cenne punkty w meczu z Motorem Lublin.
katowice.wyborcza katowice.wyborcza
Piłkarze II-ligowego Motoru z pewnością przystąpią do niedzielnego meczu w Katowicach podbudowani ostatnią wygraną z Hutnikiem. Krakowianie to jednak ostatni zespół w tabeli, a GKS jest wice..Wyświetl artykuł
lublin.wyborcza lublin.wyborcza
Słuchać Motor Lublin przebudował skład. "Wiem, że wiele osób kręci nosami na Krzyśka Buczkowskiego" wymowy
Działacze Motoru Lublin postanowili przebudować drużynę przed nowym sezonem. Odeszło aż czterech zawodników, ale na stanowisku trenera już niemal na pewno zostanie Jacek Ziółkowski.