Przykłady w zdaniu

Słuchać Tęczowa prowokacja Lewicy przed Sejmem. Scheuring-Wielgus: Duda aby zdobyć urząd prezydenta upodlił część Polek i Polaków wymowy
Słuchać Aktywista Greenpeace: W imieniu Polek i Polaków protestujemy przeciwko wycinkom, które są w całym kraju wymowy
Zwycięstwo Polek na koniec sezonu. Szwajcarki przegrały w Łodzi oba mecze
Słuchać Zwycięstwo Polek na koniec sezonu. Szwajcarki przegrały w Łodzi oba mecze wymowy
Pewne zwycięstwo Polek! Szwajcarki odgryzły się w dodatkowym secie
Słuchać Pewne zwycięstwo Polek! Szwajcarki odgryzły się w dodatkowym secie wymowy

Popularne wiadomości na Polek

Słuchać Polska - Szwajcaria: słodko-gorzka tabliczka czekolady dla Polek, pięć setów w Łodzi wymowy
24. zespół rankingu CEV zaskoczył Polki, które nieoczekiwanie w dwóch pierwszych setach momentami były bezradne wobec kąśliwych zagrywek Szwajcarek. Podopieczne Jacka Nawrockiego odwróciły l..Wyświetl artykuł
image-unavailable wp
Minister Woś jest w zasadzie rzecznikiem koncernu Lasu Państwowe. Dane pokazują, że wzrost lesistości w ostatnich kilkunastu latach praktycznie wyhamował do zera - Krzysztof Cibor z Greenpea..Wyświetl artykuł
image-unavailable MSN
Polki odniosły drugie zwycięstwo nad Szwajcarią w towarzyskim meczu. Biało-Czerwone wygrywały już 3:0, ale drużyny były umówione na co najmniej cztery sety. Spotkania w Łodzi zakończyły sezo..Wyświetl artykuł
Przegladsportowy Przegladsportowy
Tegoroczny sezon reprezentacyjny był wyjątkowo krótki i pozbawionych wielkich emocji związanych z dużymi imprezami. Siatkarki jak i siatkarze musieli zadowolić się jedynie meczami towarzyski..Wyświetl artykuł