2008-01-22: Wisła Kraków pokonała FC Basel 2:1
2010-07-16: Liga Europy UEFA 2010/2011: FC Szawle 0-2 Wisła Kraków
2005-04-17: Ekstraklasa: Wisła Kraków traci punkty w 18. kolejce ekstraklasy
2010-07-30: Liga Europy UEFA 2010/2011: Wisła Kraków 0-1 FK Karabach
2010-07-24: Liga Europy UEFA 2010/2011: Wisła Kraków 5-0 FC Szawle
2007-09-30: Orange Ekstraklasa 2007/08: Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0:3
Słuchać Wisła Kraków. Transfery lato 2020. Byli piłkarze Wisły zmienili kluby. A kto zakończył karierę? [ZDJĘCIA] wymowy
Wisła gotowa na organizację zawodów LGP w skokach
Słuchać Wisła gotowa na organizację zawodów LGP w skokach wymowy
Słuchać Wisła Kraków. Transfery, wypożyczenia, kontrakty, plotki - nowa drużyna na sezon 2020/2021 14.08 wymowy
Memoriał Weryńskiego. Sensacja w Mielcu. Wisła przegrała ze Stalą!
Słuchać Memoriał Weryńskiego. Sensacja w Mielcu. Wisła przegrała ze Stalą! wymowy
Słuchać Wisła Kraków postraszyła Legię Warszawa tylko do przerwy. Później lider zrobił swoje wymowy
Wisła Kraków - Legia Warszawa: Ligowy klasyk dla Legii! Czeski dublet Pekharta
Słuchać Wisła Kraków - Legia Warszawa: Ligowy klasyk dla Legii! Czeski dublet Pekharta wymowy
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:3. Oceniamy piłkarzy Aleksandara Vukovicia
Słuchać Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:3. Oceniamy piłkarzy Aleksandara Vukovicia wymowy
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-3 w 28. kolejce Ekstraklasy
Słuchać Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-3 w 28. kolejce Ekstraklasy wymowy
Wisła Kraków. Wnioski po meczu z Legią Warszawa i przed kolejnymi spotkaniami
Słuchać Wisła Kraków. Wnioski po meczu z Legią Warszawa i przed kolejnymi spotkaniami wymowy
Słuchać PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Legia Warszawa. Klasyk dla Wojskowych! Legia mistrzem sezonu zasadniczego wymowy
Wisła Kraków. Artur Skowronek: Ja w tych chłopaków bardzo mocno wierzę
Słuchać Wisła Kraków. Artur Skowronek: Ja w tych chłopaków bardzo mocno wierzę wymowy
Wisła - Legia. Kolejki po bilety. Teraz za nimi tęsknimy! [ZDJĘCIA]
Słuchać Wisła - Legia. Kolejki po bilety. Teraz za nimi tęsknimy! [ZDJĘCIA] wymowy
Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa. Stołeczny zespół bliżej tytułu
Słuchać Ekstraklasa: Wisła Kraków - Legia Warszawa. Stołeczny zespół bliżej tytułu wymowy
Słuchać Ekstraklasa. Wisła Kraków - Legia Warszawa. Vuković: zwycięstwo dedykuję Piotrowi Rockiemu wymowy
Słuchać Wisła Kraków - Legia Warszawa. Zespół Vukovicia dojechał w przerwie i rozbił gospodarzy. Dwa gole Pekharta [RELACJA, WYNIK, ZDJĘCIA] wymowy
Wisła - Legia 1:3. Klasyk PKO Ekstraklasy na zdjęciach
Słuchać Wisła - Legia 1:3. Klasyk PKO Ekstraklasy na zdjęciach wymowy
Słuchać PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Legia Warszawa. Aleksandar Vuković: Dedykuję to zwycięstwo Piotrowi Rockiemu wymowy
W takich składach zacznie Wisła i Legia. Sporo nieobecnych
Słuchać W takich składach zacznie Wisła i Legia. Sporo nieobecnych wymowy
Ligowy klasyk dla Legii Warszawa. Wisła Kraków przegrywa drugi mecz z rzędu
Słuchać Ligowy klasyk dla Legii Warszawa. Wisła Kraków przegrywa drugi mecz z rzędu wymowy
Wisła Kraków w coraz trudniejszej sytuacji. Arcyciekawa walka na dole tabeli!
Słuchać Wisła Kraków w coraz trudniejszej sytuacji. Arcyciekawa walka na dole tabeli! wymowy

Popularne wiadomości na Wisła

- Druga połowa pokazała, że potrafimy dodać sobie charakteru, nie tracimy głowy i wierzymy, że w kolejnych czterdziestu pięciu minutach możemy zagrać lepiej - powiedział po zwycięstwie z Wis..more
unavailable news PolskieRadio
Ligowy klasyk 28. kolejki PKO Ekstraklasy nie rozczarował! Wicemistrz Polski przy Reymonta miał wykonać kolejny krok w kierunku odzyskania tytułu, będąc zdecydowanym faworytem do wygranej z..more
unavailable news SE
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
unavailable news Polskapresse Sp. z o.o.
Tylko przez 45 minut krakowianom udało się zaklinać rzeczywistość. Po przerwie rywale wrzucili drugi bieg, wbili trzy bramki i bez większych problemów umocnili się na pozycji lidera. W hicie..more
unavailable news INTERIA
Wisła Kraków przegrała z Legią Warszawa 1:3 i jest to druga porażka z rzędu „Białej Gwiazdy”. Sytuacja w tabeli ekstraklasy skomplikowała się krakowianom zatem po restarcie ligi, ale tak nap..more
unavailable news Gazeta Krakowska
Po pierwszej połowie wydawało się, że ligowy klasyk będzie kolejnym potwierdzeniem tego, że w PKO Ekstraklasie jest jak w klubie swingersów i każdy może wygrać z każdym. Przed tygodniem Legi..more
unavailable news wp
Trener Wisły Artur Skowronek nie mógł być zadowolony po meczu z Legią Warszawa z wyniku. „Biała Gwiazda” przegrała 1:3. Szkoleniowiec krakowian dostrzega jednak również pozytywy w kontekście..more
Wisła - Legia. Te mecze zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Dzisiejszy będzie wyjątkowy, bo z wiadomych względów kibiców na stadionie zabraknie. Czekając na otwarcie trybun..more
unavailable news Szczecin
W szlagierze 28. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Wisła Kraków 3:1. "Biała Gwiazda" postawiła się maszerującym po tytuł piłkarzom Alekandara Vukovicia tylko w pierws..more
Nie było niespodzianki przy ul. Reymonta. Wisła Kraków choć prowadziła z Legią Warszawa do przerwy 0:1, to ostatecznie musiała uznać wyższość lidera ekstraklasy. Warszawianie mieli więcej ja..more
PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Legia Warszawa. Choć gospodarze objęli prowadzenie i w pierwszej połowie byli zdecydowanie lepsi od lidera PKO Ekstraklasy, to w drugiej połowie opadli z sił...more
unavailable news to.com.pl
Wisła Kraków przegrała u siebie z Legią Warszawa 1:3 w hicie 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zobaczcie zdjęcia z niedzielnych wydarzeń na Reymonta. Rozpowszechnianie niniejszego artykułu moż..more
Zmarły na początku tygodnia Piotr Rocki i Aleksandar Vuković spotkali się w Legii Warszawa w sezonie 2008/2009. "Rocky" strzelił dla Wojskowych dwa gole, a jedno z jego trafień dało drużynie..more
Absolutnym hitem 28. kolejki PKO Ekstraklasy jest mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa. Obie ekipy opublikowały pierwsze składy, którymi zaczną grę od początku. Tym razem jednak kibice nie będ..more
unavailable news Onet
Wisła Kraków przegrała na swoim boisku 1:3 z Legią Warszawa. Z powodu wielu kontuzji Biała Gwiazda przystąpiła do rywalizacji z liderem Ekstraklasy w mocno okrojonym składzie. Jedyną bramkę..more
unavailable news ESKA
Niedzielne mecze znacząco zmieniły układ tabeli piłkarskiej ekstraklasy. Po porażce z Legią znacznie pogorszyła się sytuacja Wisły Kraków. Z kolei Arka Gdynia zwiększyła swoje szanse na utrz..more
unavailable news sport.pl
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodni..more
Wisła Kraków. Ostatnie tygodnie to czas zmiany klubów dla wielu byłych piłkarzy "Białej Gwiazdy". Są tacy, którzy pozostają bez kontraktów, a kilku z nich oficjalnie ogłosiło zakończenie kar..more
Tydzień dzieli nas od rozpoczęcia rywalizacji w zawodach FIS Grand Prix w skokach narciarskich mężczyzn, które w czwarty weekend sierpnia odbędą się na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Mali..more
Wisła Kraków montuje skład na sezon ekstraklasy 2020/2021. W tym miejscu aż do zamknięcia okna transferowego informujemy o faktach związanych ze zmianami dokonywanymi w drużynie "Białej Gwia..more
Ze sparingów nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków, z Nafciarzami wygrywała w poprzednich latach Gwardia Opole, ale porażka ze Stalą Mielec, walczącą przez ostatnie sezony o utrzym..more